Формація

Постулят

Постулят є часом підготовки до початку чернечого життя, тобто до новіціату. Протягом цього часу (приблизно десять місяців) постулянтки отримують допомогу, необхідну для того, щоб поглибити свою людську і християнську зрілість, аби з якомога більшою свободою відповісти на заклик Триєдиного Бога.

Живучи у спільноті, вони поглиблюють свій зв’язок з Христом, пізнають духовність, харизму та стиль життя Згромадження, мають можливість краще пізнати і прийняти  себе та інших. Водночас чернеча спільнота має нагоду ближче познайомитись з постулянтками і оцінити їх готовність до життя в нашому Згромадженні.

Постулят знаходиться в м. Бориспіль, Київська область.

Новіціат

"Новіціат є часом ґрунтовного приготування до цілковитого віддання себе Богу в апостольському служінні живучи євангельськими радами.  Час новіціату впроваджує в ближче наслідування Христа та в життя і духовність нашого Згромадження" (Конституції 510). Новіціат розпочинається обрядом облучин, коли постулянтки отримують чернечі шати і після двох років закінчується принесенням обітниць: чистоти, бідності та послуху на один рік (часові обітниці).

Юніорат

Юніорат розпочинається принесенням перших чернечих обітниць (сестра отримує хрест і синій вельон), які відновлюються протягом наступних шести років.

juniors

Довічні обітниці

Довічні обітниці стають заповітом, укладеним між сестрою та Богом, Якого вона полюбила понад усе. Цим актом сестра назавжди пов’язує своє життя з Місіонерським Згромадженням Сестер Служниць Святого Духа і з його місією на Батьківщині або за кордоном.

Зовнішнім знаком цього відання Богу є обручка з символом Святого Духа, яку сестра отримує під час принесення довічних обітниць.

sluby_136

 

Відео

              

Друзі

S5 Box