Харизма й духовність нашого Згромадження PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 грудня 2015, 20:54

 konstitution_sspsВіра в Пресвяту Трійцю, що живе в наших серцях, животворить наше покликання. Індивідуально й у спільноті воздаймо Богові, Єдиному в Трійці, хвалу й честь. Будучи Служниці Святого Духа, особливим чином любимо і вшановуємо Того, хто влив у наші серця любов Божу. Він бажає наповнити Собою нашу молитву й працю, перемінити нас, дати нам сили для самопожертви, залишити свою печать на наших спільнотах. Якщо дозволимо Йому нас провадити й у нас діяти – засвідчимо, що Він присутній у світі. Любов до Святого Духа спонукує нас віддати всі свої сили, щоб інші люди глибше осягнули Його участь у ікономії спасіння, полюбили Його й жили, проваджені Ним.

 Куди би не послала нас Церква, благовістимо любов Бога Отця, Який через Втілення Сина й Зішестя Духа прагне привести всі народи до єднання з Пресвятою Трійцею в повноті Її любові. Отже, ми сприяємо тому, щоби усі народи були звільнені від темряви гріха й ночі невіри Світлом Слова й Духом Благодаті. Місіонерське служіння – мета й підстава нашого Згромадження. Всі наші різноманітні труди служать виконанню місії Церкви.

 У тісному єднанні з Господом, ведені Духом Святим, несемо своє служіння. Слідуючи за Христом шляхом євангельських рад, ми пов’язуємо з Ним своє життя, складаючи обітниці – присвяченої Богові чистоти, євангельської бідності й апостольського послуху.

 Живучи в місіонерській чернечій спільноті, намагаємося в нашому житті й служінні зробити видимою для всіх людей любов Божу. Наша спільнота, яка об’єднує сестер різних національностей, які розмовляють різними мовами, стає знаком єдності й різноманітності Вселенської Церкви.

 Єдність із Господом і між нами зміцнюється й поглиблюється, коли ми разом беремо участь у Євхаристії, уважно вслуховуємося в Боже Слово й молимося в радості Святого Духа.

 Наша чернеча підготовка й керівництво нашого Згромадження служать розвитку й утвердженню нашого покликання та спрямування всіх наших старань до єдиної мети:

НЕХАЙ ЖИВЕ СВЯТИЙ ТРИЄДИНИЙ БОГ

У НАШИХ СЕРЦЯХ

І В СЕРЦЯХ УСІХ ЛЮДЕЙ

 

Арнольд Янссен

З Конституції Сестер Служниць Святого Духа

 

Відео

              

Друзі

S5 Box