О, Свята і Непорочна, молись за нас! PDF Друк e-mail
Понеділок, 08 грудня 2014, 08:41
Deo_gracias

Дорогі  сестри,

Сьогодні святкуємо урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.  Коли  звернемось до історії  то Догмат про Непорочне Зачаття, був проголошений Папою Пієм IX у 1854 році та  увінчав вікову віру Церкви в те, що Марія була сповнена благодаті. Богородиця отримала відкуплення з моменту Свого зачаття.

Діва Марія з першої миті Свого зачаття була збережена від усякого гріха. Бог обрав її «перед заснуванням світу, щоб Вона була свята й бездоганна перед ним у любові» ( Еф 1,4).

Бажаємо, Вам, сестри, щоб приклад Діви Марії надихав нас і допомагав нам боротися зі злом та гріхом в нашому житті. Нехай ЇЇ Непорочне Зачаття стає запорукою нашого спасіння.

Тому разом з Церквою молімося: Ти прекрасна, о Маріє! І первородний гріх Тебе не зранив! Молися за нас до Господа нашого Ісуса Христа!

О, Матінко наша, під Твій покров віддаємо наші серця, спільноти, наше Згромадження та всіх людей. Допоможи нам цілковито відкритись на Предвічну ЛЮБОВ, випроси для  нас відвагу, щоб бути слухняними Предвічному СЛОВУ.


В любові Святого Духа сестри Марія Марта, Пауля, Катерина.

 

Відео

              

Друзі

S5 Box