Місія продовжується ... PDF Друк e-mail
Четвер, 28 травня 2015, 11:53
sr__AmariaЗ волі Святішого Отця Франциска в Церкві триває Рік Богопосвяченого життя. Це прекрасна можливість усвідомити собі покликання, яке Бог дав мені... Це також можливість задуматися про деякі основні аспекти мого життя і харизми в Місійному Згромадженні...

Темою цього Року є "Євангеліє – Пророцтво - Надія". Ці слова є якби частиною послання Засновника нашого Згромадження Св. Арнольда Янссена: "Найважливішим і найбільшим актом любові до ближнього є проголошення Доброї Новини".

Як Служниця Святого Духа, я вже 5 років працюю в Україні. Найбільшою радістю, яка випливає з мого місіонерського покликання, є приналежність  до Христа, яку я реалізую через служіння дітям, молоді та людям похилого віку, які шукають живого Бога в особистому та сімейному житті.

photos_432

Проголошуючи Євангеліє надії свого покликання, в пророчій місії Згромадження, виконую своє служіння з твердим переконанням, що таким чином поглиблюється як моє християнське життя так і життя моїх підопічних. Саме тому, справа євангелізації, до якої  Церква запросила мене, міцно з'єднується з спасительною місією Христа - розп'ятого і воскреслого, який виливає Святого Духа на тих всіх людей, яких Бог ставить на моїй дорозі …

IMG_1394

В 1997 році Папа Римський Йоан Павло II у свято Стрітення Господнього вперше встановив Всесвітній День богопосвяченого життя, запрошуючи цілу Церкву задуматись над даром покликання. Його наступники кожен в свій спосіб пригадують богопосвяченим особам, яке важливе місце займають у Церкві.

IMG_1463

Історія Церкви показує, що в усі часи були і залишаються люди, які на взірець Марії з Євангелії від Луки хочуть «обрати кращу частку" (Лк 10, 41-42), приймаючи життя євангельських рад.

Нехай слова Папи Франциска "Радійте, втішайтесь і випромінюйте радість" будуть також джерелом натхнення для всіх віруючих молитися за богопосвячені особи, які в світлі віри і Божої краси будуть випромінювати радість в своєму житті та місії, яку Церква довірила їм.

с. Амарія Парчинська  SSpS

Молитва святого Папи Івана Павла ІІ до Пресвятої Трійці за богопосвячених осіб

Пресвята Тройце, Преблагословенна, Джерело всякого благословення! Благослови своїх синів і дочок, яких Ти покликала, щоб прославляли велич Твоєї любові, милосердної доброти й краси.

Отче Святий, освяти своїх синів і дочок, що посвятилися Тобі для прослави імені Твого. Спомагай їх Своєю силою, щоб могли свідчити, що Ти є початком всього, єдиним джерелом любові й свободи. Дякуємо Тобі за дар богопосвяченого життя, яке з вірою шукає Тебе і, виконуючи свою вселенську місію, закликає всіх прямувати до Тебе.

Ісусе Спасителю, Воплочене Слово! Як передав Ти Свій спосіб життя тим, яких покликав, так і надалі притягай до Себе чоловіків і жінок, які будуть свідками Твого милосердя для людей нашого часу, провісниками Твого другого пришестя, живим знаком благ майбутнього воскресіння. Нехай жодне випробування не відверне їх від Тебе!

Духу Святий, Любове, влита до сердець наших, що умам нашим уділяєш милості й натхнення, предвічне Джерело життя, що провадиш до завершення місію Христа через різноманітні харизми! Просимо Тебе, будь з усіма богопосвяченими особами. Наповни їхні серця глибоким переконанням, що їх обрано для любові, прослави й служіння. Дай їм відчути Твою приязнь, подай їм Твою радість і потіху, допомагай їм долати труднощі й підводитись після падінь, вчини їх відблиском Божої краси. Подай їм відвагу йти назустріч викликам нашого часу й нести людям благодать, доброту й любов Спасителя нашого Ісуса Христа.

Католицький оглядач

 

Відео

              

Друзі

S5 Box