Новенна перед святом св. Арнольда Янссена PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 січня 2017, 20:12


st-arnold-2

Сьогодні розпочинається новенна перед святом св. Арнольда Янссена, засновника трьох чернечих згромаджень, серед яких Місійне Згромадження Служниць Святого Духа. Запрошуємо спільно пережити цих 9 днів разом зі святим о. Арнольдом, читаючи та роздумуючи над його короткими висловами.

 

День І - 6 січня

"Ісус Христос, Боже Слово, яке стало тілом, повинен прославлятися в це свято Богоявлення, як наш Господь. Ми маємо Його любити та йти за Ним, бо ж Він наша дорога, правда і життя."

День ІІ - 7 січня

"З приходом Христа люди стали братами, вони також стали улюбленими дітьми Небесного Отця, як і Він сам є улюбленим Сином свого Отця."

День ІІІ - 8 січня

"Тож будемо завжди вживати нашу молитву як ключ до милості і прощення."

День IV - 9 січня

"Як двоє людей, які люблять одне одного настільки сильно, наскільки це можливо, стають спорідненими душами, так і Син Божий ніжно любить нас - тих, хто в своєму серці живе у згоді з Ним. Нас об'єднує Святий Дух."

День V - 10 січня

"Ми стараємось завжди бути сповненими любові по відношенні до інших, тому що любов Святого Духа завжди з нами. Він - Бог Любові, Любов Отця і Сина."

День VI - 11 січня

"Людина, яка навіть в горі та печалі говорить разом з Іовом: "Хоч Ти й вдарив мене, я все ж вірую в Тебе", - знайде найбільшу милість через всі страждання та труднощі."

День VII - 12 січня

"Бог дав, Бог взяв. Нехай Ім'я Господнє буде благословенне. Ісусе, я живу і помираю для Тебе. Ісусе, я Твій в житті і в смерті. Нехай буде воля Твоя."

День VIII - 13 січня

"Наше серце часто мучать печалі та сумніви, нам не вистачає сил продовжувати нашу мандрівку до Бога. Так відбувається, тому що в часі страждань ми не звертаємо свого погляду до Нього, до того, хто в цей момент так близько до нас."

День IX - 14 січня

"Людські почесті - дим. Тож не дозвольмо страхові та сум'яттю втримати нас від того, чого Ти вимагаєш від нас."

"Перед світлом Слова і Духом благодаті нехай зникають темрява гріха і ніч невіри, а Серце Ісуса нехай живе всерцях всіх людей. Амінь."

 

Відео

              

Друзі

S5 Box