Новини
ХТО ТИ, О ГОСПОДИ, А ХТО Я ТАКИЙ? Вікенд для молоді PDF Друк e-mail
Понеділок, 02 жовтня 2017, 16:03

plakatishche.2

 Куди веде твоя головна дорога? Любиш їхати прямо чи шукаєш об'їзду? На ці та інші запитання спробуємо знайти відповіді разом на вікенді для молоді до 18 років. Запрошуємо всіх, хто шукає і прагне пізнати Господа, а також себе.  У програмі:  “вилазка в місто”, праця в групах, ігри та спільна молитва.

 З собою взяти: Біблію, ручку, блокнот і ГАРНИЙ НАСТРІЙ!

 З’їзд в п'ятницю після обіду. Попередня реєстрація обов’язкова.

 P.S. Не хочемо, щоб вартість проживання під час нашого вікенду була перешкодою для вашої участі, тому можемо її зменшити під час вашої реєстрації у сестри Світлани чи брата Сергія.

Детальніше...
 
ОБЕРЕЖНО БЛАГОДАТЬ :)! Вікенд для молоді PDF Друк e-mail
Понеділок, 02 жовтня 2017, 15:16

2.1

ОБЕРЕЖНО БЛАГОДАТЬ! Запрошуємо на вікенд для молоді від 18 років. Прагнеш будувати життя на міцному фундаменті? Це неможливо, якщо не слухаєш себе, світ, створений Господом і Бога, який говорить в твоєму серці. Хочемо, щоб цей вікенд був часом благодаті та творення спільноти для всіх нас. З собою мати: Біблію, спальний мішок (хто має), рушник. Є можливість організувати доїзд з Хмельницького автобусом, тому реєстрація обов’язкова.

 

Детальніше...
 
«Ви дайте їм їсти» Мт. 14,16 PDF Друк e-mail
П'ятниця, 29 вересня 2017, 07:44

P8100023_1Служба наших сестер-місіонерок (Згромадження сестер Служниць Святого Духа) із безхатченками в Кременчуці почалася ще в 2004 році. Особливо таких соціально-викинутих людей багато було  в центральній частині міста біля смітників, вокзалу, теплотраси. Брудні, вимучені, з ознаками різних хвороб на шкірі, які часто відлякують людей, вони якось виживали на вулицях міста. Хочу відзначити, що притулку для таких людей в Кременчуці  немає, та і лікарні не поспішають їх брати на лікування. На той період ще не було Храму, тільки згуртовувалася парафіяльна спільнота під покровом св.Йосипа. Прихожани на Божу Службу збиралися в квартирі.

Детальніше...
 
В гостях у Фатімі! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 29 вересня 2017, 07:17
21951103_1706818302675120_9084462529205116497_oДорогі брати і сестри!

Хочу поділитися про зустріч, яка відбулася з 21 по 26 серпня в Фатімі для провінційних настоятельок та сестер відповідальних за формацію в нашому згромадженні в Європі.

Темою зустрічі була "Постійна Формація" та усвідомлення, що протягом усього нашого життя ми дозріваємо в нашому покликанні.

На нашу зустріч був запрошений єпископ дон Сантьяго з Марокко, який поділився досвідом праці в справах біженців, тому що він особисто їх відвідує та організовує різну допомогу.

Детальніше...
 
БОГОСЛОВ'Я В УКРАЇНІ: які перспективи? PDF Друк e-mail
Четвер, 21 вересня 2017, 12:10

ks5

З 19 по 20 вересня в м.Городок Хмельницької області відбувся ХХІ катехитичний симпозіум на тему: Чи потрібне богослов’я Україні? Гостив цей захід Інститут  Богословських  Наук Непорочної Діви Марії. Учасники симпозіуму: священики, богопосвячені особи та миряни, які навчають катехизи переважно в Камянець-Подільській єпархії, разом з доповідачами роздумували над роллю богослов'я на сучасному етапі в Україні.

Детальніше...
 
Велике вчинив мені Всемогутній PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 серпня 2017, 21:15

s._Svitlana

 

З 18 по 20 серпня в м.Хмельницькому відбувся 17 Дієцезіальний День Молоді під гаслом: “Велике вчинив мені Всемогутній!” Близько 600 учасників з різних куточків Кам'янець-Подільської єпархії та України приїхало, щоб прославляти Бога за Його чудові діла в нашому житті та в житті Богородиці. В соту річницю святкування Фатімських об'явлень молодь дякувала Богу за дар Пресвятої Діви Марії та молилась за дар миру у світі і в Україні.

Детальніше...
 
"Не має більшої любові, як життя своє віддати за друзів" Йн 15,13 PDF Друк e-mail
Середа, 07 червня 2017, 13:07

Ver-EasterLily

20 травня в спомин блаженної засновниці нашого Згромадження Хендріни Штеннманс ми згадували смерть сестри Вероніки Ракової (Veronika Rackova), яка загинула рік тому в Південному Судані. С.Вероніка походила з Словаччини і працювала  спочатку в Гані, а потім 6 років в Судані. Вона була відповідальною за медичний осередок Св.Бакіти в Єй. Сестра Вероніка дуже любила Судан, всім серцем вона служила місцевому населенню, яке страждало вже багато років від війни. Вона як лікар опікувалась теж психічно хворими, яких є багато внаслідок довгих років військового протистояння.

 

Детальніше...
 
Зустріч молоді в Тиврові PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 травня 2017, 11:06

20170501_101540cВ днях  28.04-2.05.2017 у Тиврові відбулася зустріч молоді, на яку відгукнулося 40 молодих осіб з  парафій отців Облатів Непорочної Діви Марії – зі Львова, Києва, Гніваня та інших місцевостей.

Темою зустрічі були слова Євангелія від Йоана: "Невже й ви бажаєте відступитися?" (Йн 6, 67).

Молодь була запрошена до глибшого пізнавання Божого Слова через Lectio Divina, а також ділення особистим переживанням віри. Щоденна Євхаристія  укріплювала приязнь з Живим Ісусом.

Детальніше...
 
Світлиця в Борисполі PDF Друк e-mail
Четвер, 04 травня 2017, 07:53

svitlytsia

“Хто приймає дитину в моє ім’я, той мене приймає.” (Мт. 18, 5) Те, про що говорить Ісус не є якимось абстрактним закликом. Це те, чого всі ми потребуємо від самого дитинства - любові та прийняття, і Господь, безсумнівно, знає про це.  Для дитини дуже важливо заспокоїти свої потреби почуття безпеки та безумовної любові, тоді дитина нормально розвивається, пізнаючи саму себе, оточуючий світ та Бога, який діє в цьому світі.

 

Детальніше...
 
Тобі, Святий Триєдиний Боже, обіцяю... PDF Друк e-mail
Вівторок, 11 квітня 2017, 09:38

IMG_46503 квітня цього року в  провінційному домі Служниць Святого Духа в Борисполі свої чернечі обітниці відновила с. Едіта Марія Улман. Рівно рік тому в свято Божого Милосердя сестра Едіта складала свої перші чернечі обітниці. Проживши цей рік в обітницях вбогості, чистоти та послуху, сестра прийняла рішення поновити їх ще на рік. В чернечому житті цей період формації, в якому щорічно відновлюються обітниці називається юньоратом. І триває він біля 6-7 років, після чого сестра складає вічні обітниці.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4

Відео

              

Друзі

S5 Box