Новини у світі
В гостях у Фатімі! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 29 вересня 2017, 07:17
21951103_1706818302675120_9084462529205116497_oДорогі брати і сестри!

Хочу поділитися про зустріч, яка відбулася з 21 по 26 серпня в Фатімі для провінційних настоятельок та сестер відповідальних за формацію в нашому згромадженні в Європі.

Темою зустрічі була "Постійна Формація" та усвідомлення, що протягом усього нашого життя ми дозріваємо в нашому покликанні.

На нашу зустріч був запрошений єпископ дон Сантьяго з Марокко, який поділився досвідом праці в справах біженців, тому що він особисто їх відвідує та організовує різну допомогу.

Детальніше...
 
"Не має більшої любові, як життя своє віддати за друзів" Йн 15,13 PDF Друк e-mail
Середа, 07 червня 2017, 13:07

Ver-EasterLily

20 травня в спомин блаженної засновниці нашого Згромадження Хендріни Штеннманс ми згадували смерть сестри Вероніки Ракової (Veronika Rackova), яка загинула рік тому в Південному Судані. С.Вероніка походила з Словаччини і працювала  спочатку в Гані, а потім 6 років в Судані. Вона була відповідальною за медичний осередок Св.Бакіти в Єй. Сестра Вероніка дуже любила Судан, всім серцем вона служила місцевому населенню, яке страждало вже багато років від війни. Вона як лікар опікувалась теж психічно хворими, яких є багато внаслідок довгих років військового протистояння.

 

Детальніше...
 
Лист з Філіппін PDF Друк e-mail
Середа, 15 лютого 2017, 13:36

chapelSДорогі Друзі,

передаю вітання з Сібу, що на півдні Філіппін. Наша зима виглядає, як жарке літо в Україні, лише частково грудень і січень були багатими на дощі. Інколи ми насолоджуємось тут прохолодними ранками. Все дуже зелене і можна цілий рік їсти свіжі фрукти. Ці погодні умови, напевно, дуже допомагають багатьом родинам, які живуть в дуже важких умовах на вулиці. Серед них величезна кількість дітей.

Детальніше...
 
Всі дороги ведуть до Рима PDF Друк e-mail
Субота, 06 лютого 2016, 18:48

Rome1

Дуже відомий вислів «усі дороги ведуть до Рима» справдився і в моєму житті. Господь дав мені чудову можливість перебувати у Вічному Місті, споглядати велич і красу базилік, пізнаючи їхню неперевершеність, красу і, звісно, милосердя Бога.

Отож, уже понад тиждень як я приїхала до Рима; влилася в нову спільноту моїх сестер Служниць Святого Духа — дуже міжнародну й різноманітну (11 національностей!!!). Наше згромадження — місіонерське, тому така «міжнародність» становить один із його пріоритетів. І неймовірним є той факт, що ми, такі різні, можемо разом славити Бога.

Детальніше...
 
П'ятидесятниця щодня! PDF Друк e-mail
Понеділок, 09 червня 2014, 11:02

Після смерті і воскресіння Ісуса, Його учні зібралися разом за закритими дверима в горниці,  ділячись своїми недавніми переживаннями. Воскреслий Господь являвся їм багато разів з такими словами: Мир вам…не бійтеся…Це Я…прийміть Святого Духа

В День П’ятидесятниці, повні Святого Духа, апостоли вийшли і почали проголошувати Добру Новину всім людям.

Ось так і всі 85 учасниць 14 Генерального Капілу повернулись до своїх Провінцій і спільнот наповнені Святим Духом, щоб ділитись цим досвідом П'ятидесятниці з іншими.

25 травня на завершення Капітулу в Штайлі відбулось урочисте святкування 125 - річниці Згромадження Сестер Служниць Святого Духа. Дане відео показує святкування цієї визначної дати. 

Насправді ціла Генеральна Капітула була досвідченням Пятидесятниці для всіх, про що й ревно молилося ціле Згромадження!

Святий Дух завжди присутній і активний в нашому житті, місії та цілому створінні. Все, що ми потребуємо як Сестри Служниці Святого Духа, це бути уважними та йти куди Дух посилає нас і робити, що Він нас просить.

 
Нова Генеральна Рада PDF Друк e-mail
Четвер, 22 травня 2014, 10:01
new_leadership__team

Дякуємо Триєдиному Богу за сестер, які ввійшли до нової Генеральної Ради Згромадження.
З ліва на право: с. Міріам, Марія Анжеліка Альтенхофен (Німеччина), с. Маргарет, Маргарет Леслі Хансен (США), с. Марія, Крістіна Авалос (Аргентина), с. Марія Терезія Хьорнеманн (Німеччина - Генеральна Настоятелька), с. Мікаелін, Еміліана Бупу (Індонезія), с. Елеонора Чіхонь (Польща), с. Мері Джон Кудюруппіл (Індія).
 
Генеральну Настоятельку обрано! PDF Друк e-mail
Субота, 17 травня 2014, 18:59

general

16 травня, черговий день 14 Генерального Капітулу, виявився особливо плідним, с. Марія Терезія Хьонерманн була наново обрана Генеральною Настоятелькою Місійного Згромадження Сестер Служниць Святого Духа на термін 2014-2020 рр.

Від усього серця бажаємо тобі Сестро, нехай благословення Бога Отця, який покликав до існування наше Згромадження спочине на тобі, нехай Ісус справжній Місіонер Отця супроводжує тебе і нехай Святий Дух продовжує бути єдиним джерелом твоєї мудрості і сили.

З любов'ю і молитвою Сестри SSpS з Української Провінції.

 
Натхненні Святим Духом проголошуємо Благу вість між народами PDF Друк e-mail
Вівторок, 29 квітня 2014, 14:04

chapter1

З 27 квітня по 30 травня 2014 року в Материнському Домі Згромадження Сестер Служниць Святого Духа в Штайль (Нідерланди) відбувається історична подія – 14 Генеральний Капітул, темою якого є «Натхненні Святим Духом проголошуємо благу вість між народами». Такий захід проводиться раз на шість років і його метою є в визначення цілей і пріоритетів місіонерського служіння Згромадження по всьому світу та спільне духовне оновлення: повертаючись до коріння нашої духовності, залишеною Засновниками Згромадження – Св. Арнольдом Янссеном та Бл. Марією Геленою Штолленверк.

Детальніше...
 
Документальний фільм про Св. Арнольда Янссена PDF Друк e-mail
Середа, 15 січня 2014, 19:26

Фільм під назвою "Новий порядок". Мова озвучення -  польська.

 

 
Презентація "Молитва за Генеральний капітул" PDF Друк e-mail
Четвер, 02 січня 2014, 20:33

prayer2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завантажити: prayer for the chapter UA.ppt 

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2

Відео

              

Друзі

S5 Box