Та, яка побачила Бога. Вічні обітниці сестри Тетяни Богославець SSpS PDF Друк e-mail
Четвер, 15 серпня 2013, 00:00

fw6

15 серпня 2013 року, в урочистість Успіння Богородиці, в храмі св. Миколая (Київ) с.Тетяна Богославець зі згромадження Сестер Служниць Святого Духа (SSpS) склала Господу вічні обітниці убогості, чистоти і послуху.

Важливий день для кожної жінки - день весілля. Тремтить голос, блистять сльози, на обличчі невимовна радість і посмішка дитини Божої. Саме так можна описати с.Тетяну у день весілля з Ісусом.

"Не вистачить сказати Богу "так" один раз, але потрібно кожного дня говорити Йому "так", - сказала с.Марта Пшивара перед Святою Месою. До цих самих слів звернувся і отець Павло Томис - настоятель парафії св. Миколая.

Святкову Службу Божу очолив отець Блажей Суска OFM Cap, який сказав, що Єлизавета, про яку читали у Євангелії, була знаком правдивості слів ангела для Марії. Єлизавета побачила Бога. С.Тетяна, прийнявши Слово, побігла до Єлизавет її життя, до сестер. І сьогодні вона є знаком для нас - вона хоче жити в убогості, чистоті і послусі, бо побачила Бога. Отець побажав с.Тетяні зустрічати Єлизавет у своєму житті і бути Єлизаветою для інших.

Сказавши своє "так" Господу, с.Тетяна лягла хрестом перед вівтарем, а сестри, священики й усі вірні співали Літанію до всіх святих.

Вкінці Святої Меси, взявши слово, сестра сказала "Хвилиночку!" і зникла за дверима захристії, а повернулась з червоними трояндами, - по троянді для кожної "Єлизавети". У слові подяки с.Тетяна в першу чергу обійняла свою матір. Кожен відчув тепло і любов матері і дочки, що викликало бурю аплодисментів. С.Тетяна не могла не згадати про своїх Єлизавет: с.Марту і с.Доріс. Подяку о.Блажею і о.Павлу, настоятелю храму св.Миколая, сестра виразила у простому "Я вас люблю!" Сестру переповнювали емоції, інколи бракувало слів, або вони застрявали у горлі. Вона вразила усіх своєю щирістю і простотою.

Після Меси до с.Тетяни швидко виросла черга для привітань. Вітали рідні, вітали друзі, молодь, з якою сестра довгий час була у парафії св.Миколая, сестри з різних згромаджень та ін. Обличчя сестри все більше й більше сповнювалось радістю.

Бажаємо с.Тетяні, щоб кожного разу "так" у серці лунало як уперше!

Крістіна Надворна, Католицький Медіа-Центр

fw3

fw4

fw5

fw9

 

Відео

              

Друзі

S5 Box