Lectio Divina – Бог промовляє у тиші PDF Друк e-mail
Вівторок, 01 квітня 2014, 18:14

K1qkFnownXU

Божим подарунком для жінок з різних куточків України, а саме з Києва, Борисполя, Кременчука та Хмельницького стали реколекції Lectio Divina, що провадилися у с.Вербовець, Вінницька область, в монастирі Сестер Служебниць Святого Духа (SSpS) у період з 28 по 30 березня.

Під натхенням Святого Духа та керівництвом с. Марти та с. Доріс жінки входили у молитву Божим Словом, намагалися зрозуміти Його, віднайти себе у Ньому, вчилися розмовляти з Богом та перебувати у Його присутності.

Однією з головних умов реколекцій була тиша. Жінки мали дотримуватися внутрішньої та зовнішньої тиші адже дуже часто за гамором ми ховаємо свої проблеми і не дозволяємо Богу промовляти до нас.

lectio_divana1

Тиша стала неабияким випробуванням. Було тяжко залишатися з собою і Богом наодинці, але слушним рішенням було шукати підтримки саме у Бога, в Його Слові. Поборовши ці труднощі жінки досвідчили Божу присутність, що перемінює.

Мальовнича природа Вербовця допомогла зосередитися на Божому Слові. Пагорби села стали свідками щирих розмов з Богом, болісних та радісних досвідчень, сліз свободи та єдності з Богом.

Серед конференцій, особистої молитви та Літургії особливе місце зайняла нічна адорація Пресвятих Дарів – час, коли кожна могла залишитися наодинці з Ісусом.

lectio_divina3

Бог доторкнув сердець реколектанток, надихнув до пермін і промовив до кожної «Це є моя донька улюблена».
Залишитися на горі Тавор, котрою для них став Вербовець, жінки не могли, і трьох наметів не поставили - повернулися до своєї буденності, але з переміненими серцями і у Божій присутності .

Христя Бельскіте

 

Відео

              

Друзі

S5 Box