25-річний ювілей PDF Друк e-mail
Вівторок, 08 липня 2014, 19:16
magnificat28 червня храмі Св. Миколая, в Києві, відзначала свято 25-річчя свого чернечого життя с. Люцина Гжонсько SSpS, яка довгі роки працювала в цій парафії, а зараз служить в Радіо Марія, як промоутер. Урочисту подячну св. Месу очолив єпископ Ян Пурвінський. Його преосвященство під час проповіді говорив про радість для тих, кого Бог покликав служити у чернецтві. "Бідне те суспільство, де зникають монастирі, з яких неустанно лине молитва до Бога", - підкреслив Його Первосвященство і заохотив присутню на Службі молодь не боятися наслідувати Господа на дорозі євангельських рад.
Після Меси, сестру довго вітали парафіяни храму Святого Миколая, сестри Служниці Святого Духа, сестри калькутки,  колеги з Радіо Марія. Сестру закидали квітами та подарунками, а на завершення всіх запросили на святковий банкет на честь ювілярши. Вітаємо вас сестричко! Дай вам Бог і надалі плідно служити Богу і радувати Його своїми справами. Многая літа!
jubileusz-lucyna
С. Люцина є однією з перших сестер, які приїхали працювати в Україну і  за роки служіння тут об'їхала всю країну, пізнала багато людей, служила в катехізації молоді та дітей, а зараз є одним з впізнаваних голосів Радіо Марія, де вона віддано служить з 2010 року.
radio_maria
На фото представники Родини Радіо Марія з с. Слобідка Охрімивецька дарують с. Люцині каравай як подяку за мовлення Радіо Марія та вдячність сестрі за 25 років її  монаших обітів.

Світлини    Радіо Марія, Юлія Бутенко

 

Відео

              

Друзі

S5 Box