Прогулянка з Святим Петром PDF Друк e-mail
Понеділок, 30 березня 2015, 17:19

_08320-22  березня 2015 року у монастирі Сестер Служниць Святого Духа в с. Вербовець відбулися реколекції для дівчат, які прагнуть поглибити свій зв’язок з Богом і розпізнати до чого Бог кожну з них кличе.  В цих реколекціях взяло участь вісім дівчат: Таня з Вербовця, Еля зі Струги, Настя з Вільховця і Віка, Оля, Олеся, Богдана і Віка з Зінькова.

Духовно супроводжували дівчат в цих днях с. Паула Ягода та с. Ельжбєта Росінська.

Реколекції розпочалися в п’ятницю ввечері адорацією хреста в дусі Taize. Учасниці до пізна поклонялися Ісусу розіп’ятому, слухаючи і співаючи медитативні канони.

В суботу і неділю всі ходили на «прогулянку» зі святим Петром, пізнаючи Його життя від моменту, коли Ісус увійшов в його човен до відповіді, яку дав на запитання Ісуса «Чи любиш ти мене?».

 

 Деякі враження учасниць реколекцій:

«Певно, ці реколекції стали одними з багатьох «справжніх». Через невелику кількість дівчат і серйозне відношення до усього, пережитий тут час став можлівістю вкотре пізнати Ісуса. Фактично, якоюсь мірою «навчилась» читати Святе Письмо, звертаючи уваагу на деталі. Дивно, що раніше забувала про важливість використання дедукції при читані Біблії. Дякую, що знову змусили задуматися»

«Мені дуже сподобалися реколекції. Кожного дня у нас були цікаві конференції, на яких я відкривала для себе щось нове»

«Найбільше мені сподобалось на реколекціях те, що на катехезі ми обговорюваи святого Петра. Це нам показало, що навіть учні Ісуса сумнівалися в Ньому. Також мені сподобалася кухня сестер, насправді було дуже смачно. Навіть по при те, що нас було мало нам було весело.»

«Мені  сподобались конференції про святого Петра, в них був глибокий сенс. Я дуже рада, що завітала в Вербовець, тут дуже красиво. Я хочу завітати в майбутньому ще раз. Дякую дуже сестрам за проведені реколекції

 

Відео

              

Друзі

S5 Box