Дух Любові - це найбільший Дар, який маємо просити в Отця PDF Друк e-mail
Середа, 06 січня 2016, 13:08

sisters_of_ukrainian_province5-6 січня в провінційному домі сестер Служниць Святого Духа в Борисполі зібралися всі сестри Української Провінції Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії, щоб взяти участь у виборах нової Провінційної Ради на 2016-2019 рр. Спеціально була запрошена с. Целіна Войцеховська з Польщі, яка координувала весь виборчий процес.

Зустріч почалася Днем зосередження, який провів бр. Петро Куркевич OFM Cap. Його конференція на тему "Відкритість на Святого Духа", впровадила в процес розпізнання і допомогла сестрам зосередитися на головній Особі під час виборів - на Святому Дусі, або ж "Дусі Любові, який є найбільшим Даром, який маємо просити в Отця". Для роздумів брат Петро запропонував третій і четвертий розділ Євангелії від Йоана, де особливий наголос ставиться на поклонінню Отцю в Дусі і правді, а це є вище за всі правила.

Наступного дня 6 січня в урочистість Богоявлення, відбулися вибори, під час яких була вибрана сестра провінційна і сестри радні. Отож, ними стали с. Доріс, Дорота Гаврийолек, с. Людмила Печенюк та с. Наталія Клапушинська. Бажаємо нашим сестрам, щоб дозволяли керувати собою Святому Духові і щоб були як Вифлеємська зоря, яка привела мудреців до Ісуса, щоб своїм життям об'являли свого Творця і Спасителя. Також дякуємо сестрам, які служили в попередній Раді, а саме с. Марії Марті Пшиварі, с. Паулі Ягоді та с. Катерині Ясинецькій. Нехай Господь їх благословляє на кожен день життя.

new_provincial_team

Зустріч закінчилася  урочистим співом-подякою Богу "Te Deum" та спільним святкуванням: діленням оплатком і Вігілійною вечерею, єднаючись з християнами східнього обряду в свят вечір, перед святом Різдва Христового.

"Єдинородний Сину Бога живого, правдивий Боже, котрого Божим Словом і Божим Сином й Божою Мудрістю називаємо. Ти, що для нашого спасіння, з любови до нас захотів прийняти людську природу в лоні Пресвятої Невісти – Пречистої Діви Марії, приймаючи людську природу зійшов з неба на землю, стаючи правдивим чоловіком, щоб нас спасти, з убогими пастирями і з ученими мудрецями поклоняємося Твоєму святому Народженню з Дівиці у Вифлеємі. У вертепі віддаємо Тобі поклін Богопочитання та дякуємо Тобі цілим серцем за ту безконечну Твою любов, що привела Тебе до нас нужденних..." З молитви Митрополита Андрея Шептицького на Різдво Христове.

 

 

 

Відео

              

Друзі

S5 Box