Її Серце відкрите для кожного PDF Друк e-mail
Неділя, 13 березня 2016, 13:05

 

kaplycka_w_boryspoli

На фасаді нашого провінційного дому в Борисполі з’явилася капличка з фігурою Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії. Це велика радість для сестер, тому що кожний перехожий звертає увагу на «щось», що відрізняється від основного фону жовтого будинку. Не знаю, що при цьому народжується в думках та серцях людей, котрі проходять повз наш дім, але безсумнівно, фігура Серця Марії змушує звернути на себе увагу перехожих.  Іще однією причиною для радості є те, що власне під покровом Непорочного Серця Марії знаходиться Українська провінція Сестер Служниць Святого Духа, тож можна сказати, що фігура Серця Марії зайняла відповідне місце – як розпізнавальний знак того, хто тут є Господинею.

 

 

 

DSC01280ff

Думка про те, щоб фігура  Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії з’явилася біля дому сестер зродилася вже давно, от лиш реалізація цього задуму забрала трохи часу та зусиль. Спочатку була ідея збудувати гроту та поставити фігуру на подвір’ї, але тоді її мало б хто помічав, а хотілося, щоби Серце Марії було легко зауважити неозброєним оком для кожного, бо ж Воно відкрите для всіх… Хтось подав ідею, щоб розмістити капличку з фігурою Серця Марії на фасаді будинку, тоді її буде добре видно для всіх. DSC01272aaВиконати капличку погодився приятель сестер пан Ілля Сасін. І ось через деякий час фігура Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії зайняла своє місце в невеликій гарній капличці. Трохи згодом капличку з фігурою посвятив отець єпископ Ян Собіло. Цю радісну подію з сестрами розділила родина пана Іллі, яка взяла участь в святковій Євхаристії та посвяченні каплиці.

DSC01299oo

 

З фасаду нашого дому Марія благословляє не лише перехожих, але й літаки, які весь час приземляються та злітають зі злітних смуг аеропорту Бориспіль, розташованого не далеко від нашого провінційного дому.

DSC01300hh

 

Відео

              

Друзі

S5 Box