Іще одна радість української провінції SSpS PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 квітня 2016, 19:47

Persi_obitnyci

В неділю Божого Милосердя, можна сказати в центральне свято в цьому Ювілейному році, нашу радість примножувала іще одна урочиста подія. В парафіяльному храмі в Борисполі сестра Едіта Улман склала перші чернечі обітниці в Згромадженні Служниць Святого Духа. В березні с. Едіта повернулася з Риму, де переживала новіціат – особливий час підготовки до обітниць. Разом з нашою сестрою до цієї важливої події готувалися ще три сестри, які теж в цьому часі складали пеші обітниці в своїх провінціях: дві – в Словаччині, і одна сестра – в Австрії.

 

Обряд складання перших обітниць дуже багатий, жертва особи, яка хоче присвятити себе Богу, єднається з жертвою Христа на вівтарі в часі Євхаристії. Служба Божа розпочалася урочистою процесією, під час якої сестри співали Марійний гімн «Ясна Зірко моря». Перед актом складання обітниць сестра отримала чернечий одяг та нове ім’я:                 «… віднині ти сестра Едіта Марія». Склавши обітниці сестра отримала хрест та конституції нашого Згромадження.

procesia

Проповідь виголосив бр. Едвард Кава OFM Conv. В проповіді брат підкреслив, що три обітниці, які складають ченці та черниці, так насправді, не є великою жертвою з боку ченця, але передусім це три дари, три харизми, які Господь уділяє цьому ченцеві, щоб їх розвивати та ними служити. Ці три дари це чистота, вбогість та послух.

obitnyci

Цю радісну подію з с. Едітою приїхали розділити батьки, родина та друзі, а також майже всі сестри української провінції нашого Згромадження. Тож після урочистої Євхаристії разом з парафіянами та гістьми ми продовжили наше святкування за чашечкою кави або чаю.

obity

Ще раз щиро вітаємо сестру Едіту Марію зі складенням перших чернечих обітниць і бажаємо радісного переживання цих трьох дарів, розвивання їх та служіння ними на кожен день.

 

z_batkamy

caj.kava

juniorat

 

Відео

              

Друзі

S5 Box