Ми за життя! За життя в здоровій сім'ї PDF Друк e-mail
Четвер, 12 травня 2016, 14:24

SimjaВ реколекцiйному домі отців єзуїтів в Хмельницькому-Гречанах в днях 15-17.04.2016 р. відбулася перша Всеукраїнська Зустріч Душпастирства Родин Римо-Католицької Церкви, яку очолював Єпископ Радослав Змітрович OMI, Голова Комісії у справах сім'ї Конференції Єпископату України.

В ході зустрічі священики та миряни, задіяні у Душпастирстві Родин, ділилися своїм досвідом служіння сім'ям в різних дієцезіях країни.

Ділення збагатив запрошений єпископом зі Львова о. Богдан Тимчишин, голова Комісії УГКЦ у справах родин.

Зорганізувати зустріч спонукала велика турбота про родини в Україні, оскільки атака ідеології "гендер"стає щораз більш реальною. Ця ідеологія вже присутня в шкільних підручниках та розповсюджується через ЗМІ. Небезпеку, яку несе з собою ця політика представили Геня Самборська – голова Всеукраїнського благодійного фонду "За гідність людини", др. Тереза Андрущишина – дієцезіальний координатор мирян Душпастирства родин Кам'янець-Подільської дієцезії, та Юрій Тандіг з Вінниці – батько 5-х дітей. Конкретні заходи прихильників "гендер" це напр. сприяння одностатевим відносинам та праву до вибору статі і т. п. Існує також небезпека змін в Конституції України відносно дефініції подружжя та надання більших прав особам іншої сексуальної орієнтації.

zustric1

Захист родин проявляється передусім в обороні права на життя дітей в утробах матерів,тому учасники зустрічі прагнуть докласти всіх зусиль, щоб змінити запис у Конституції щодо дозволу на аборт до 22 тижня вагітності. Заходи, які плануються в цьому намірі це – збирання підписів до парламенту, організування "Маршів за життя".

zustric2

Серед учасників зустрічі відчувалась єдність, особливо в питаннях щодо необхідності поширювання сімейних цінностей серед молоді, наприклад важливість життя у чистоті до шлюбу, правда про контрацепцію, штучне запліднення і т. п.

zustric3

На зустрічі підкреслювалось, що дуже важливою є молитва винагородження Богові за гріхи абортів і розлучень, та прохання в намірі захисту родини в Україні.

c. Халіна Мадей SSpS

 

Відео

              

Друзі

S5 Box