Свято віри у Хмельницькому PDF Друк e-mail
Неділя, 21 серпня 2016, 19:36

DDM_Khmelnytsky1qВ днях з 19 по 21 серпня ми стали свідками справжнього свята віри у Хмельницькому. В цих днях там відбувались Дієцезіальні Дні Молоді. Молодь з цілої Кам'янець-Подільської дієцезії (й не лише) прибула в парафію Христа Царя Всесвіту, щоб зачерпнути сили й отримати підтримку своїх ровесників в даванні свідоцтва віри.

Тема цієї зустрічі звучала "Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя". Святий Арнольд Янссен, засновник нашого місійного згромадження, говорив, що найбільшим проявом милосердя до ближнього є проголошення йому Доброї Новини. Перша конференція, яку виголосив Бр. Павло Одуй OFM Conv, була власне про те, що суттю вчинків милосердя для душі є допомогти іншому зустрітися з Ісусом, розповісти йому про Ісуса. В допомозі може також стати заступницька молитва, молитва в якій ми заступаємося за інших, просимо в небесного Отця про Духа Святого та різні інші дари для наших братів та сестер. Ми є сіллю землі, але якщо ми будемо складені в сільничці і не будемо мати контакту з продуктами, які маємо законсервувати, зберегти, ми не виконаємо своєї місії. Тож треба вийти, зустрітись з людьми, засвідчити їм про Ісуса. Це і є головне наше завдання, як Церкви, яке Ісус залишив нам перед Вознесінням на небо: "Ідіть, отже, і зробіть учнями всі народи" (Мт 28, 19а).

DDM_Khmelnytsky4

Цікавою несподіванкою на днях молоді був "Місійний Дуб", місце зустрічі під яким приготувала молодь з парафії св. Анни в Хмельницькому разом з с. Едітою Марією Улман SSpS, котра працюватиме в цій парафії. Під цим особливим дубом можна було зустрітися, порозмовляти, дізнатись щось про місії та місійні країни, заграти в гру та отримати призи з різних країн:) Молодь разом з с. Едітою Марією доклали великих зусиль у приготуванні цієї несподіванки, за що ми їм дуже вдячні!

DDM_Khmelnytsky3

DDM_Khmelnytsky2

DDM_Khmelnytsky5

На одній з тематичних зустрічей пані Ірина Сашко зацитувала слова не молодої вже пісні:

"Скільки сердець все ще чекають Божого Слова,

Скільки сердець Бога не знають ще.

Наповни серце своє цим коштовним насінням,

і побачиш, що Бог поведе тебе між люди..."

Дійсно, ми не можемо іншим запропонувати того, чого самі не маємо. Якщо ми не зустріли Ісуса Воскреслого, то як ми можемо переконувати інших в тому, що Він воскрес... Як ми можемо привести наших братів та сестер до Ісуса, якщо ми не знаємо, куди їх вести, бо не знаємо, де є Ісус. Тож спочатку треба наповнити своє серце цим коштовним насінням і тоді Господь сам поведе нас між люди, сам дасть нагоду, щоб свідчити. Що є цим коштовним насінням? Слово, котре стало Тілом! Це сам Ісус! Ним маємо наповнити наше серце. Для цього теж на час зустрічі молоді в одному з класів в нижньому храмі була створена каплиця адорації, і кожен хто хотів, міг зустрітись з Ісусом в тиші на молитві.

Щоб ми могли поділитися радістю Доброї Новини з мешканцями міста, організатори запланували євангелізаційний концерт в центрі міста біля кінотеатру "Шевченка". Концерт відбувся в суботу ввечері. І можливо в чиємусь серці засіялося зерно, яке за сприятливих умов одразу ж проросте.

DDM_Khmelnytsky6

DDM_Khmelnytsky7

Думаю, що ці Дієцезіальні Дні Молоді принесуть добрі плоди в нашому житті та в житті тих, кого Господь ставить на нашій дорозі. Про це теж молимось в ім'я Пресвятої Трійці.

с. Вікторія Саркісян, SSpS

 

Відео

              

Друзі

S5 Box