Відгуки літа PDF Друк e-mail
Вівторок, 13 вересня 2016, 13:08

oaza2

Швидко летить час, ось школярі вже пішли до школи, будуть здобувати нові знання, знаходити нових друзів, з якими гратимуться в кольоровому осінньому листі, радісно вітаючи осінь. Запрошуємо вас ще на хвилинку обернутись і згадати літо і те, що воно з собою принесло... Для школярів найчастіше літо це час безтурботного відпочинку, який можна весело провести вдома, і в бабусі, і на морі, і в горах... Однією з можливостей радісно і з користю провести час були «Канікули з Богом» в с. Вербовець, які щороку для дітей організовують Сестри Служниці Святого Духа. Хочемо поділитися з вами враженнями дітей, які цього літа відвідали Вербовець.

 

«На цю Оазу я приїхав вже третій раз, та маю надію приїхати ще не один раз. Надзвичайно цікавий відпочинок з Богом. Сподобалась ранішня музична зарядка. Деяким не сподобались щоденні Служби, але не варто забувати, що це є відпочинок з Богом! Дуже багато вільного часу – це дуже сподобалося. Розпорядок дня часто змінювався різними походами, наприклад, на “Регіну”, на футбольне поле чи на цвинтар. Веселий вечір теж нажаль не постійний, але все ж таки надзвичайно цікавий. А також шоу Вербовець має талант, де показуються таланти дітей, що приїхали на Оазу.

Рекомендую Вербовець для всіх – надзвичайно крутий відпочинок з Богом»

Влад, 14 років

 

oaza3

«Вербовець мені дуже сподобався. Ми виконували свої обов’язки групи. Ми мили посуд, прибирали у храмі, готували літургію, накривали на стіл. Та також ми робили вчинки милосердя. Ходили до хворої бабусі, молились за померлих, годували голодних, напоїли спраглих.

Годували нас СМАЧНО! Годували нас чотири рази на день. Також я познайомилась з дівчатами та хлопцями. Подругою, яка розуміла мене була Маріанна. Були змагання серед команд. Ходили ми на “Регіну”, там ми Були дуже щасливі і мокрі. Але найбільше мені сподобався магазин. Тому що ми купували не за гроші товар, а за добрі вчинки, які ми збирали кожний день.»

Настя, 13 років

oaza4

«Мені було дуже добре. Я подружився з кількома хлопцями. Ми грали в бадмінтон, коло. Зранку внас була зарядка, танці. Тут було дуже захопливо. Я ішов до джерела “Регіна”, там ми всі брискалися водою, і набирали воду; ми здолали довгий шлях туди.»

Нікіта, 4 клас

oaza8

«Цього літа я поїхала в табір Оаза. Там було 35 дітей, і я була в меншій групі. Перший день був веселий, й інші дні теж були веселі. Мені дуже сподобались гойдалки, турніки, тренажери.

Там годували смачно. У мене появилися нові друзі із Мацьковець. Мені сподобався похід на “Регіну”. Коли ми туди прийшли, то обливалися і сміялися із себе. Після цього у нас був підвечірок.

У нас були завдання: піти до хворої, нагодувати голодних, напоїти спраглих, помолитися за померлих. В кожній групі були аніматори; у нас була аніматор Яна Яворська. Кожного дня у нас були нові завдання. Потім на велосипеді приїхав брат аніматора Віки – Влад. Щоб до нас приїхати він подолав 23 кілометри. Приїхали нові сестра Віка і брат Славік. Мені дуже подобається Вікин брат – Влад. Мені подобається Оаза.»

Женя, 4 клас

oaza5

« В таборі “Оаза” мені сподобалось усе, особливо похід на джерело  під назвою “Регіна”. У цьому поході ми дізналися багато цікавого. Історію Регіни, чому саме назвали “Регіна”.

Кожного ранку в таборі всі робили цікаву і веселу зарядку. Годували дуже смачно. Також на катехизах ми дізнавалися багато цікавого, дивилися фільми. І взагалі табір “Оаза” найкращий у світі.»

Валентин, 6 клас

Oaza1

«Мені сподобалось провести цілий тиждень в Вербовцю. Там було чудово та весело: ми завжди грали якісь ігри, вивчали танці. Ми ходили до джерела, виконували кожного дня певні інші обов’язки. Катехизи були дуже цікаві. Ми дивились різні фільми, слухали історії, пісні, переглядали фотографії за цілий тиждень. Особливо мені сподобалась гра “Струмочок”. В нашої групи була класна, прикольна, і, звичайно ж, гарна аніматор. Вона завжди нас веселила, розповідала свої історії і приколи. Як спочатку я приїхала з своєю парафією, мені не дуже було комфортно. Але потім помаленько почала звикати.

... Я була в групі під номером 3, я думаю, вона була найкраща. В нашій групі не може бути сумно, в нас завжди весело. Але все одно торшки хочеться додому, скучила дуже за близькими і друзями, і своїми справами. Але я цей тиждень провела не даремно. За цей тиждень чогось навчилась, і з кимсь подружилась. Знайшла справжніх друзів.»

 Інара, 7 клас

 

Ось спогади лише декількох дітей, а всіх їх набагато більше брало участь в «Канікулах з Богом» в Вербовці. Серед них можеш бути і ти, Юний Друже. Тож запрошуємо до Вербовця!

oaza6

oaza9

oaza12

 

Відео

              

Друзі

S5 Box