Дні благодаті у Гвардійському PDF Друк e-mail
Вівторок, 15 листопада 2016, 10:17
IMG_44292

«Прийди та подивись!» – саме так звучала тема реколекцій для дівчат, які відбулись у перший вікенд листопада в с. Гвардійське Хмельницької області. «Подивитись» «прийшли» дівчата з різних частин України: з Борисполя, Павлограда, Городка, Хмельницького, Кам’янця-Подільського, с. Мацьківці Всього зібралося десятеро «шукачок» Божої волі, сестри Служниці Святого Духа – с. Едіта Марія та с. Вікторія, які допомагали їм в цьому.

Впродовж трьох днів реколекцій учасниці роздумували над важливими питаннями: Ким я є? Звідки я, яка моя історія? Що я сама про себе думаю? Що думає про мене Бог, до чого Він мене кличе? Відповідей шукали перед усім у Слові Божому, в Євхаристії, у проповіді, а також під час ділення, розмов, Адорації. Цей час був наповнений безустанним прикликанням Духа Святого, і Він дійсно прийшов, бо ж Слово Боже говорить: «...оскільки більш Отець небесний дасть Святого Духа тим, що в нього просять!» (Лк 11,13). На одній із Божих Служб після прийняття Св. Причастя дівчата разом з сестрами та священиком визнали Ісуса Христа своїм Господом і Спасителем. Це був важливий момент реколекцій та в житті кожного з присутніх.

Зрештою, хай дівчата скажуть самі за себе:

 

З 4 по 6 листопада відбувалися реколекції у с. Гвардійському - час зустрічі з Богом та ближніми у спільній молитві та роздумах над Словом Божим. У невеликій спільноті ми могли прославляти Господа на Адорації Пресвятих Дарів та ділитися Словом у групках. Думаю, що цей час був цінний для кожної з нас. Дякую сестрам Служницям Святого Духа за їх нелегке служіння та уділений нам час.

Дякую Богу за усе, що пережила! Заохочую дівчат приїжджати на такі реколекції та шукати Божої волі у своєму житті.

Катя, 21 р., м. Кам’янець-Подільський 

Протягом реколекцій постійно відчувалась присутність Бога. Не було такого моменту, коли б мені було сумно або некомфортно. Ісус був присутній в усьому: в діленні Словом в групах, в тиші і у веселих розмовах за обідом. Мене торкнув похід на місцевий цвинтар, де була можливість помолитися за померлих. Сумним був момент від'їзду, але я взяла з собою незабутні враження. Дуже вдячна сестрам і впевнена, що ці реколекції не були останніми. 

Аліна, 16 р., м. Бориспіль

На реколекції їхала "розбита", пригнічена та знервована. Хоч я намагалася бути веселою назовні, та насправді у серці все було по-іншому. Їхала для того, щоб знову знайти Ісуса, Якого так сильно потребую, також для того, щоб отримати від Нього відповідь на дуже особисте і важливе питання, яке мене так боліло. А коли приїхала, на своє здивування зустріла відкритих та щирих людей. Приїхали дівчата, які так само як я шукали підтримки в Ісусі. Найпрекраснішим було те, що сестри, які організували ці реколекції, зробили великий акцент на Слово Боже, над яким ми кожного дня медитували наодинці. Ми таким чином готувалися до важливої події – прийняття Ісуса своїм Господом і Спасителем.

Зібралися різні дівчата з різних міст та з різних міст: Павлоград, Бориспіль, Кам`янець-Подільський, Хмельницький, Городок, Мацьківці. Та Ісус об'єднує, здавалось би,  необ'єднуване: за короткий час ми стали як одна сім`я. Думаю, що кожен отримав те, за чим приїхав.

А особисто я отримала більше, ніж відповідь – Ісус зцілив моє серце. Від тепер мій життєвий девіз: "Можу все у Тому, хто мене зміцнює". Я підзарядилася благодаттю та любов`ю від Того, Хто і Сам є ЛЮБОВ!!!

Аня, 15 р., м. Городок

Їхавши на ці реколекції, я хотіла зупинитися від шаленого ритму життя, зупинитися і трохи подумати, особливо над своїм покликанням.

Ми мали багато тиші, часу для того, щоб залишитися разом зі Словом, яке промовляє до серця, і своїм серцем, яке потрібно навчитися слухати.

На мене найбільше враження справили 2 моменти: ми весь час прикликали Святого Духа, їхавши додому, мені хотілося нести цього Духа далі, передавати Його всім іншим, щоб кожен почував себе достойною улюбленою дитиною Царя, щоб кожен мав натхнення співпрацювати з Богом у будуванні покликання; другий важливий для мене момент - визнання Ісуса своїм Господом. Я вперше урочисто читала це визнання, дуже розчулилась словами молитви і зрозуміла, що жити, знаючи, що Ісус – твій Господь, це і значить стояти на твердині. Я одразу відчула себе гідною Божою дочкою.

Велику роль також відіграла наша спільнота: дівчата намагалися ділитися своїм досвідом, у кожній можна було побачити частинку себе, частинку своєї історії. Дуже мене підтримувало те, що сестри, які провадили нам реколекції, не просто виконували свою роботу, а вчили нас дорослішати, вчили відповідальності, взаємослужінню, показували на своєму прикладі, що кожного свого ближнього треба вислухати, почути і знайти до нього індивідуальний підхід.

Як мінімум кожна з нас до Різдва буде жити з маленькою відповідальністю – виконуючи завдання на кожен день свого адвентного календаря.

Слава Богу за Нього, Його Сина і Його Духа, що провадили всіх нас цими днями.

Ірена, 19 р., м. Павлоград

На реколекціях я дуже багато чого зрозуміла, досвідчила і пізнала Бога. Там було дуже весело і спокійно на душі. Дуже рада що поїхала і зовсім не жалію.

Яна, 15 р., с. Мацьківці

Мені реколекції сподобалися, я знашла нових друзів, познайомилась з новими людьми; більш пізнала Бога. Реколекції - супер!!!

Влада, 14 р., с. Мацьківці

Слава Ісусу Христу! Для мене це були перші реколекції і я не знала, чого від них очікувати, тому на першій зустрічі я сказала свою мету в загальному, поверхнево. На реколекціях я відкрила себе і Бога з іншого боку. У мене в житті була присутня якась тривога, було дуже неспокійно, але зараз маю у серці велику радість і ця радість від зустрічі з Богом.

Аліна, 15 р., м. Хмельницький

Я дуже рада, що поїхала на ці реколекції. Насправді не знала, чого чекати. Хоч реколекції тривали лише 3 дні, вони дуже вплинули на мене. Також я дізналась багато нового. Я дякую Богу за те, що мала можливість поїхати туди. 

Катя,15 р., м. Хмельницький 

Дякуємо Всемогутньому Богу, що дозволив його дітям зустрітися, за кожну учасницю цих реколекцій, за тих, хто товаришував дівчатам, а також за безліч подарунків та несподіванок, які Господь нам посилав. Господу слава навіки!!!

 

Відео

              

Друзі

S5 Box