Колядковий вечір у Служниць Святого Духа PDF Друк e-mail
Четвер, 12 січня 2017, 14:25

15826106_1319255251480808_3586657716595889520_nОсь вже й закінчився різдвяний період в латинському обряді. Здавалося б, так швидко,... і якийсь смуток огортає серце. Але на зміну різдвяному приходить не менш прекрасний звичайний час, в якому можемо помічати Бога в простоті кожного дня. Але бувають хвилини, в яких пам’яттю повертаємось до різних моментів нашого святкування. Однією з таких подій, яку я згадую з посмішкою, є різдвяна зустріч наших сестер Служниць Святого Духа української провінції.

Ще під кінець минулого 2016 року майже всі сестри приїхали в Бориспіль (місто, в якому знаходиться наш головний дім в Україні), щоб там разом радіти народженню Ісуса Христа. Наша святкова зустріч розпочалася спільною молитвою Вечірньої в каплиці бориспільської спільноти SSpS.

rizdvo_2016.4

Після чого одна з сестер прочитала уривок з Євангелія від Йоана (Пролог – улюблений фрагмент св. о. Арнольда Янссена, засновника Згромадження), потім с. Доріс Гаврийолек, провінційна настоятелька, першою склала різдвяні побажання сестрам, до чого теж заохотичувала всіх присутніх. Ми ділились оплатком та бажали одна одній того, що підказувало серце. Ну звичайно ж, не обійшлося без святкової вечері, яка супроводжувалась співом колядок, пригадуванням різних смішних монастирських історій, радістю та сміхом.

 

rizdviana_zustric_2

rizdvo_2016.1

Наступного дня ми разом з сестрами поділились «хто чим живе» у своїх спільнотах та апостольстві. Думаю, що такі ділення ще раз усвідомлюють нам, сестрам, спільність нашої місії. Власне це і підреслила с. Доріс, звертаючись до нас. Сестра пригадала, що ми виконуємо одну спільну місію, не маємо кожна своєї індивідуальної місії, але одну спільну – місію Ісуса Христа. Отож спільними є і успіхи і поразки кожної, і за справу сестри маю радіти і переживати, як за свою власну.

rizdvo_2016.5

Але все закінчується, і час нашої зустрічі також наближався до кінця, і треба було пакуватись і повертатись до своїх домівок. Думаю, що ми повертались вже іншими, ніж приїхали. Мене супроводжувало почуття збагачення та вдячності за ділення та спільно проведений час у Борисполі. Надіюсь, що ця зустріч залишить свій слід не лише в пам’яті але й в серці кожної з нас.

rizdvo_2016.7

 

rizdviana_zustric_1

"Нехай живе Святий Триєдиний Бог в серцях наших і в серцях всіх людей. Амінь"

с. Вікторія Саркісян, SSpS

 

Відео

              

Друзі

S5 Box