Тобі, Святий Триєдиний Боже, обіцяю... PDF Друк e-mail
Вівторок, 11 квітня 2017, 09:38

IMG_46503 квітня цього року в  провінційному домі Служниць Святого Духа в Борисполі свої чернечі обітниці відновила с. Едіта Марія Улман. Рівно рік тому в свято Божого Милосердя сестра Едіта складала свої перші чернечі обітниці. Проживши цей рік в обітницях вбогості, чистоти та послуху, сестра прийняла рішення поновити їх ще на рік. В чернечому житті цей період формації, в якому щорічно відновлюються обітниці називається юньоратом. І триває він біля 6-7 років, після чого сестра складає вічні обітниці.

Але повернімося до нашої цьогорічної урочистості складення сестрою Едітою Марією її других обітниць. Ця подія відбулась під час Святої Меси, яку в каплиці сестер служив отець Олексій Самсонов, директор Радіо Марія. Думаю, не було співпадінням те, що літургійні читання того дня були якраз про жінок, і про те, як Господь визволяє, рятує жінку. Отець Олексій в проповіді підкреслив значення Божого милосердя, особливо факт, що Ісус не засуджує грішну жінку з Євангелія (Йн 8, 1-11), але приймає і пробачає. Нас можуть осуджувати люди, не приймати, не розуміти. Часто ми самі осуджуємо інших, а Ісус вчить нас іншої постави - постави любові та прийняття. Ким ми є, щоб судити братів наших? Коли ж судимо, самі себе робимо нещасливими.

IMG_4661x

IMG_4667x

Після проповіді наступив той момент, коли запалили свічку, прикликали Духа Святого і с. Едіта Марія промовила ці слова:

"...Тобі, Святий Триєдиний Боже, на один рік складаю обітниці чистоти, вбогості і послуху в Місійному Згромадженні Служниць Святого Духа..."

 

IMG_4676

IMG_4680x

Цей гарний святковий день ми закінчили спільною молитвою розарія на обігрітому весняним сонцем подвір'ї біля дому сестер.

IMG_4708x

Тож таким чином сестра Едіта продовжує свою дорогу в Згромадженні поряд із іншими сестрами, з чого ми, сестри, радіємо, і огортаємо сестру своєю молитвою.

IMG_4685x

с. Вікторія Саркісян, SSpS

 

Відео

              

Друзі

S5 Box