Світлиця в Борисполі PDF Друк e-mail
Четвер, 04 травня 2017, 07:53

svitlytsia

“Хто приймає дитину в моє ім’я, той мене приймає.” (Мт. 18, 5) Те, про що говорить Ісус не є якимось абстрактним закликом. Це те, чого всі ми потребуємо від самого дитинства - любові та прийняття, і Господь, безсумнівно, знає про це.  Для дитини дуже важливо заспокоїти свої потреби почуття безпеки та безумовної любові, тоді дитина нормально розвивається, пізнаючи саму себе, оточуючий світ та Бога, який діє в цьому світі.

 

Однією зі спроб відповісти на цей заклик Ісуса є світлиця для дітей в Борисполі. На подвір’ї біля провінційного дому Служниць Святого Духа в часі прогулянки тихо не буває, звідусіль доносяться голоси малих «відвідувачів», котрі саме вийшли погратись на сонечку.

IMG_4700s

Сестра Катерина, яка працює в світлиці, старанно дбає про цікаву розвиваючу програму для малят. Оскільки з дітьми без допомоги ніяк не обійтись, в світлиці сестрі допомагає Наталка, парафіянка Бориспільської  католицької спільноти.

IMG_4693d

Звичайно, найбільше і найважливіше діти отримують вдома від батьків, але думаю, якусь частинку в прийнятті цих “найменших” може зробити кожен, допомагаючи їм пізнати, якими прекрасними є вони самі, що створений Богом світ є добрим, хоч і грішним, а також допомагаючи їм зростати в переконанні, що Бог є добрим і що любить їх безмежно.

IMG_4741s

IMG_4748d

IMG_4753s

 

 

 

Відео

              

Друзі

S5 Box