Велике вчинив мені Всемогутній PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 серпня 2017, 21:15

s._Svitlana

 

З 18 по 20 серпня в м.Хмельницькому відбувся 17 Дієцезіальний День Молоді під гаслом: “Велике вчинив мені Всемогутній!” Близько 600 учасників з різних куточків Кам'янець-Подільської єпархії та України приїхало, щоб прославляти Бога за Його чудові діла в нашому житті та в житті Богородиці. В соту річницю святкування Фатімських об'явлень молодь дякувала Богу за дар Пресвятої Діви Марії та молилась за дар миру у світі і в Україні.

Sestry

Це триденне святкування розпочалось урочистим  внесення фігури Фатімської Богородиці в храм і інтронізацію її біля вівтаря. Разом з Марією ми відкривали серця на Господа, вдивлялись в чудовий дар її Сина Ісуса, та шукали істини і Божої волі у власному житті і в житті Церкви. Марія є дорогою, яка веде до Ісуса, від неї молодь вчиться справжньої свободи, відповідальності і сенсу життя.

o._Mykola

Чудові конференції о.Миколи Мишовського та о.Миколи Лучка OP відкривали нас на справжні цінності, якими має жити християнин. З власного досвіду отці показували, як важливими є в нашому житті правильні вибори і авторитети, яких ми наслідуємо. Натхненні проповіді владик о. Леона Дубравського, о. Яна Нємца, о. Радослава Змітровича та о. Едварда Кави відкривали нас на дар Божого Слова та його конкретну дію в житті Діви Марії і нашому житті.

DDM_2017

Радісною подією цього дня молоді став концерт, який відбувся в суботу. За допомогою творчості, вираженої в піснях і танцях учасники ділились один з одним радістю, і насолоджувались спільнотою, яку Господь подарував протягом  цих трьох днів. Також неможливо не згадати про ангельський спів та музику, яким супроводжували нашу молитву протягом цих днів учасники музичних майстер-класів на чолі з відомими композиторами Павлом Бембенком та Хубертом Ковальським.

В неділю була можливість відвідати одну з тематичних зустрічей:

- про покликання,

- відносини між хлопцями та дівчатами,

- місійне служіння

- молитва Словом Божим

- а також почути підбадьорливе слово владик Леона Дубравського та Яна Нємца.

 

Закінчилась ця зустріч молоді урочистою Євхаристією, на якій було охрещено троє дітей — майбутніх апостолів Церкви, як їх назвав наш єпископ Леон. Коротко ці три дні можна було б назвати святом ділення вірою і радістю. Марія є величезним скарбом Церкви, вона вчить нас любові і вірності Богу. Нехай її вдячність і покора стануть також нашими!

 

 

Відео

              

Друзі

S5 Box