ЗАСНОВНИКИ

АРНОЛЬД ЯНССЕН – ЛЮДИНА ЖИВОЇ ВІРИ ТА ПАЛКОЇ МІСІЇ 

“Vivat Deus Unus et Trinus in Cordibus Nostris” – “Нехай живе Святий Триєдиний Бог в серцях наших і в серцях всіх людей» – це молитва і мотто Арнольда Янссена , яка надихає всю його місійну справу. Він –  людина глибоко закорінена в Бозі, він – також людина споглядання, яка з захопленням вдивляється в таємницю Пресвятої Трійці. Його особистий досвід Пресвятої Трійці відкриває перед ним правду, що Бог є постійно присутнім і є сопричастям, Він є у кожній особі і в творінні. Цей досвід надихає святого Арнольда присвятити все своє життя поширенню Божої місії – щоб всі люди пізнали милосердну любов Бога.
Отець Арнольд був проголошений святим  папою Йоаном Павлом II 5 жовтня 2003 року разом з Йозефом Фрайнадеметцом, першим місіонером-вербістом в Китаї.

СПІВЗАСНОВНИЦІ

ГЕЛЕНА ШТОЛЛЕНВЕРК: ПОВНІСТЮ ВІДДАТИСЯ БОЖІЙ ВОЛІ

«Богові слава, моїм Сестрам користь, а мені тягар», пише Гелена Штолленверк в своїх нотатках. «Це моє мотто і моя щира ціль». Вона прямує до цього кожного дня і жертвує заради цієї мети своєю найбільшою мрією: поїхати, як місіонерка, до Китаю і « рятувати» бідні душі, приводячи їх до Господа в таїнстві Хрещення. Сповнена місійного духа, сестра Марія переходить до закритого згромадження, третьої гілки згромаджень св.Арнольд, і перебуває в постійній молитві поклоніння, глибокій тиші і єдності з Улюбленим. В цей час вона усвідомлює собі, що не ідея кличе, але Господь. Коли Господь кличе, ми не потребуємо більше якоїсь ідеї, ми потребуємо відкрити, ким ми є насправді, як і де ми можемо бути благословенням для інших. Це те, чого вона прагне: стати благословенням в кожній ситуації свого життя – це правдиве покликання місіонерки сьогодні.
Мати Марія була проголошена блаженною 7 травня 1995 року в Римі папою Йоаном Павлом  II.

ХЕНДРІНА ШТЕНМАННС: “СТОПАМИ СТОЯТИ НА ЗЕМЛІ, А СЕРЦЕ МАТИ ЗАКОРІНЕНЕ В ГОСПОДІ!”

Кожним подихом Служниці Святого Духа має бути прикликання –“Veni Sancte Spiritus”. Хендріна Штенманнс мала величезне прагнення бути місіонеркою, вона пише до Арнольда Янссена: «Я прагну лише одного, щоб з Божою допомогою бути найменшою і посвятити себе справі поширення віри». Її «подихом» стає життєдайний Дух, який спрямовує кожну її дію, слово і вчинок; вона випромінює свою місійну присутність миром, теплом і радістю до кожної особи, яку вона зустрічає. Вона стала останньою, віддаючи своє життя і всю себе, і заклала добрий фундамент для початку Згромадження Сестер Служниць Святого Духа.
Мати Йозефа була проголошена блаженною в 2008 році папою Бенедиктом XVI.