ЛИСТ БОГА ДЛЯ ТЕБЕ – ПРОЧИТАЙ!

“Моя улюблена Дитино! Цей лист до тебе!

Хочу тобі пригадати, ким ти є для Мене і хто Я.

Коли Я створював цей світ, то думав про тебе, щоб тобі було затишно в ньому і щоб він нагадував про Мою любов до тебе. Я вимріяв тебе і понад усе забажав: твою зовнішність, твій розум, а, перед усім, твою душу. Вона навіки з’єднана зі Мною, так, як дитина в лоні з’єднана пуповиною з матір’ю. Твоя душа – це канал, через який ми можемо спілкуватися і через який Я можу виливати безліч благодаті на тебе.

Моя Донечко, мій Сину, хочу весь час повторювати тобі, що люблю тебе безмежно. Твої перші прародичі Адам і Єва могли дуже добре цього досвідчувати, аж поки не повірили брехні. Цей обман настільки глибоко вріс в серце моїх дітей, що ще й досі він приносить плоди гордині, страху, заздрості і непослуху. Навіть слова Мого Сина, Ісуса, не переконали людей в Моїй любові, тому Він помер на Хресті, роблячи цю Любов видимим актом спасіння. Мій Син переборов зло і показав, що Я готовий боротися за тебе, навіть в пеклі і до кінця. І Я переміг.

Хочу, щоб ти прийняв(-ла) цю перемогу в своєму житті. Щоб ти повірив(-ла), що Я люблю тебе понад усе і що моя Любов не ранить і не обмежує, а робить тебе щасливим(-ою). Прагну, щоб ти викарбував(-ла) собі на серці слова: «Ти – Моя улюблена Дитина, завжди бажана і кохана. Ти – Моя місія, заради тебе прийшов на світ Мій Син, заради Тебе Він помер і воскрес! Кожного дня Я є з тобою і кохаю тебе. Дозволь мені бути в твоєму житті і не виганяй Мене з нього. Часто приходжу до Своїх дітей і запитую, чи можу залишитися з ними, але вони не чують або виставляють мене за поріг свого серця. Тоді Я дуже страждаю, бо знаю, в якій пустці і безнадії вони живуть».    

Поділюсь з тобою Моєю мрією: Я дуже прагну спасти цілий світ і занурити всіх Моїх дітей в любові. Хочу вічно ділити з кожним з вас Мою радість і щастя. Тому потребую тебе, Мій Сину і Доню, щоб розповісти і свідчити іншим Моїм дітям  про Мене. Поділись словом Божим і любов’ю, якою наповняю тебе з іншими і будь Моїм місіонером в цьому світі, там, де ти є.  

Люблю і благословляю Тебе!

Твій небесний Отець! “

Цей лист вперше був “прочитаний” під час вікенду для молоді “Ти – це місія”, організований с. Світланою Мацюк, SSpS. Запрошуємо на наступні події, слідкуйте за інформацією тут на нашому сайті!

Поділіться: