СТАТУЯ СВЯТОГО АРНОЛЬДА ЯНССЕНА У КИЄВІ

В нашій Провінції відбулась важлива подія. 25 лютого 2023 до Києва прибула дерев’яна статуя нашого засновника св. Арнольда Янссена. Це завдячуємо нашим сестрам, а особливо с. Маргрет. О. Павло Вишковський, настоятель парафії св. Миколая в Києві попросив, щоб привезти статую Святого, так, як мощі вже давно знаходяться в храмі. Статую привезли мальовничого містечка Штайль, Нідерланди, з нашого першого монастиря, місця де в 1989 році о. Арнольд заснував наше Згромадження, привезли її два глухонімі волонтери. Котрих с. Тетяна Богославець гостинно приймала в Борисполі, подружилась з ними і навіть трішки вивчила мову жестів.
Перед перевезенням статуї з Борисполя до Києва, Сестри Тетяна і Марія Слезяк, оглянули її чи вона буде достойно презентувати нашого Засновника. До храму внесли її сестри Вікторія Ковальчук і Марія Марта Пшивара. Перед тим, як статую поставили на колоні в храмі, вона переходила з рук в руки наших парафіян. Пізніше о. Павло з парафіянином поставили її на видному місці. Щоправда храм після пожару досить знищений, але для о. Арнольда це нічого нового. Коли в Німеччині все лежало в руїнах, тому, що Бісмарк нищив храми і віруючих, наш Святий вирішив розпочати щось нове. Він заснував три Місіонерські Згромадження: Згромадження Слова Божого-отців Вербістів, Згромадження Служниць Святого Духа і Згромадження Служниць Святого Духа від Вічного Поклоніння.
В храмі св. Миколая захристиянкою працює наша с. Ельжбєта Росінська, котра щодня з вдячністю буде споглядати на о. Арнольда, випрошуючи за Його заступництвом мир для України і відкриття сердець на Євангеліє, чого палко прагнув св. Арнольд. Одним з його улюблених девізів був: “Найбільшим проявом любові до ближнього є проголошення Доброї Новини!”

 

Поділіться: