СВІДОМА І ЗРІЛА БОГОПОСВЯЧЕНА ЖІНКА, МАЙБУТНЕ ЦЕРКВИ

З 10 по 14 квітня у домі Сестер Урсулянок від Римської унії відбулася формаційна зустріч на тему: «Самооцінка, пробачення, зцілення». У ній брали участь новички і їхні форматори із чотирьох згромаджень: Сестри Служниці Святого Духа, Сестри Адорації Крові Христової, Сестри Нотр-Дам і Сестри Урcулянки від Римської унії. Ментором була Марія Хогг з Ірландії, педагог й просто особа з багатим життєвим досвідом. Значну частину свого життя вона займалася душпастирством у в’язниці в Лондоні, працювала із ув’язненими, допомагала їм зустріти Бога у тій ситуації, в якій вони перебували. Сама була свідком численних навернень, перемін і зцілень. Вона допомагала також у Сьєрра Леоне: проводила тренінги для вителів та збирала кошти для ремонту шкіл.
Протягом тижня новички мали спільні зустрічі, ділення, молитву. Й у великій спільноті досвідчували багатство і різноманіття Церкви, тому що були присутні представниці 16 національностей. У світлі Божого Слова учасниці повернулись до сформованих переконань про себе, до життєвого досвіду й місць, які потребують зцілень. Й наново, у силі Святого Духа, відкривали правду про цінність людини у Божих очах!
Іс 43: 2, 4: «Не бійся, бо Я тебе викупив, прикликав тебе твоїм ім’ям, ти – мій! … тому що дорогий ти в Менеі цінний, і Я тебе люблю…»

Поділіться: