З 9 по 19 червня ми, новички Згромадження Сестер Служниць Святого Духа, перебували у Оєсі,Північна Італія. Це місце народження нашого першого місіонера – святого Йозефа Фрайнадемеца, який присвятив усе своє життя проголошенню Доброї Новини у Китаї. Місце, де здається, що небо зустрічається з землею: надзвичайної краси гірська місцевість, луки, зелені ліси… Тут відбулися наші реколекції в тиші, а також ми дізналися більше про особу нашого святого.
Ми приїхали в Оєс 9 червня. Брат Майкл /////SVD провів нам екскурсію місцевістю, а також розповів багато цікавих фактів із життя Йозефа Фрайнадемеца. Ми побували у його будинку, де він народився та провів своє дитинство. До цього часу кімнати та весь будинок зберігаються в оригінальному виглядію Брати SVD лише підтримують їх належний стан. Навіть збереглася ікона Матері Божої із Дитятком Ісус, перед якою кожного дня молилася вся сім’я Фрайнадеметців (а вона була досить великою – 13 дітей). Також біля будинку побудовано храм на честь цього святого із елементами місцевої культури та культури Китаю. Це додає місійного духу цьому місцю. Кожного дня жителі містечка приходять на молитву, Месу. Вони мають велику побожність до Йозефа Фрайнадемеца.
Молитовна атмосфера цієї місцевості, краса природи і тиша допомагали нам переживати зустріч з Богом у часі наших реколекцій. Ми вдячні Господу за можливість побувати тут, торкнутися коріння нашої духовності та споглядати Творця у красі природи.

Поділіться: