ДЕВ’ЯТНИЦЯ ПЕРЕД ЗІСЛАННЯМ СВЯТОГО ДУХА – ДЕНЬ 6

Війна: голос правди і надії
Ранок 24 лютого. Люди усієї України прокинулись з однаковими думками і почуттями. Кожен того ранку приймав рішення щодо свого життя, життя членів своїх родин, роботи організацій. Так важливо було тоді заспокоїтись, взяти себе в руки, отримати правдиву інформацію. Саме тому Радіо Марія не припиняло свого мовлення, адже в перші дні війни усі працівники відчували критичну необхідність у роботі.
Сама Марія хотіла бути разом зі своїми дітьми, розгубленими, пригніченими, наляканими. Але виникало багато труднощів, адже з самих перших днів Київ, де знаходиться студія Радіо, зазнавав нищівних авіаударів, декілька ракет впало поблизу будівлі, де знаходиться офіс Радіо Марія, робота метро і громадського транспорту була зупинена. Впродовж першого тижня війни більшість працівників задля збереження власного життя, мали виїхати з Києва, тому робота радіо підтримувалась лише завдяки декільком особам, які жили в приміщенні радіо. Але сама Богородиця опікувалась, Вона подбала про зміст програм, роботу ведучих, про кошти, необхідні для мовлення.
Через декілька тижнів було прийняте рішення про створення другої студії в Ужгороді, де могли працювати робітники, які знаходились поза межами Києва. Тож завдяки Марії та старанню директора і ведучих Радіо, місія Богородиці продовжується і в час війни.
Просимо Тебе, Святий Духу, про Твоє ведення і захист для всіх працівників мас медія, які служать і захищають правду, особливо у цей страшний час війни.

Поділіться: