МОЖЛИВІСТЬ СПІВПРАЦІ

Хочеш долучитися до місії Ісуса та зробити щось корисне? – тоді нам з Тобою по дорозі! Запрошуємо до співпраці! Вибери з наведених пропозицій ту, яка підходить саме Тобі! 

“Все, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви мені зробили.” (Мт. 25, 40)

МОЛИТОВНЕ СЛУЖІННЯ

Подаруй свою молитву! – Незалежно від стану здоров’я, матеріальних можливостей чи місця перебування, Ви можете нам допомогти! Запрошуємо Вас до молитви за наше Згромадження, за місії в Україні та в усьому світі. Огортайте молитвою наші проекти, всіх, які нам допомагають у будь-який спосіб та тих, до кого нас посилає Бог. Просимо Вас пожертвувати свої щоденні страждання, Святу Месу чи піст у цих намірах. Особливо будемо вдячні за молитву про нові покликання до наших спільнот, щоб не бракувало працівників на Господній ниві. Моліться, щоб наша праця була на Божу славу та сприяла швидкому поширенню Його Царства у світі.

ПРАЦЯ З ДІТЬМИ ТА МОЛОДДЮ

Стань волонтером для праці з дітьми! – Запрошуємо Вас взяти участь в організації та проведенні християнських програм для дітей та молоді. Ви можете послужити в наших літніх таборах в с.Вербовець як аніматор, під час реколекцій, паломництв чи інших різноманітних заходів для молоді на місцях протягом року. Що найбільше потрібно дітям – це Ваша увага, час та любов. Приєднуйтесь! Сконтактуйтесь з найближчою до Вас спільнотою, адреси знайдете тут.

ДОПОМОГА БІДНИМ

Поділись з тим, хто потребує! – Якщо Ви хочете допомагати бідним та безхатченкам, то запрошуємо до спільного служіння в м. Хмельницькому та м. Кременчук у столовій для бідних та в пункті роздавання їжі на вулиці. Кожне відкрите серце і працьовиті руки можуть змінити нелегке життя цих відкинутих людей. Ми теж радо приймаємо продукти та кошти для покупки харчів. 

Контакти спільнот: Хмельницький  Кременчук

 

ПРОГРАМА “BEYOND BORDERS – ЗА МЕЖАМИ КОРДОНІВ”

Вийди за межу свого кордону! – Наше Згромадження починає нову програму – волонтерське служіння в Європі – для тих, які хотіли б послужити знедоленим і біженцям. 

Повністю про програму, умови участі, місця служіння читай в оголошенні за цим посиланням.