СВІТЛИЦЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

“Хто приймає дитину в моє ім’я, той мене приймає.” (Мт. 18, 5)

Відповідаючи на заклик Ісуса прийняти дитину, у Борисполі була відкрита “Світлиця святого Миколая” для дітей 3-6 років. Тож тепер на подвір’ї в часі прогулянки тихо не буває, адже звідусіль чути голоси малих «відвідувачів», котрі виходять погратись на сонечку.

Сестра Катерина Ясинецька, яка працює в “Світлиці”, старанно дбає про цікаву розвиваючу програму для малят. Оскільки з дітьми без допомоги не обійтись,  сестрі допомагають Жанна та Ліна, парафіянки католицької спільноти.
Світлиця є для дітей місцем любові, прийняття та безпеки і сприяє гармонійному розвитку, діти пізнають себе, оточуючий світ та Бога, який діє в цьому світі.

І хоч найважливіше діти отримують від батьків вдома, тут є змога корисно та повчально провести час, погратися з однолітками, почастуватися чимось смачним.

Великою допомогою є брати-францисканці, які допомагають в духовному житті “Світлиці” та в усіх ремонтних працях. Кожного місяця для дітей та батьків відправляється Свята Меса. Взимку відбувається співання колядок та освячення всього будинку. Діти щоденно моляться за всіх добродіїв.