ХТО МИ?

Ми, Сестри Служниці Святого Духа (SSpS), покликані Триєдиним Богом, щоб продовжувати місію Христа. Ведені Святим Духом, ми проголошуємо любов Бога у Пресвятій Трійці всім людям, незалежно від їхньої культури, національності, раси та віросповідання.  Ми живемо і працюємо в 48 країнах світу на всіх континентах. Живучи в міжнародних спільнотах, ми слухаємо і розпізнаємо волю Бога та служимо ближнім в різних формах апостольства.

Майже 3500 сестер Служниць Святого Духа служить у світі на місіях. Ми прагнемо, щоб люди пізнали Святого Триєдиного Бога й прославили Його.

Пріоритетами нашої праці та служіння є євангелізація, допомога бідним та тим, хто опинився на марґінесі суспільства, праця з дітьми та жінками, з біженцями, служіння в сфері освіти, охорони здоров’я та проголошення Доброї Новини через мас-медіа.

НАЗВА ЗГРОМАДЖЕННЯ

Місійне Згромадження Сестер Служниць Святого Духа – Servae Spiritus Sancti – SSpS

3 жовтня 1887 році наш засновник Арнольд Янссен особисто посвятив себе Святому Духові у Відні (Австрія). Він мав велике бажання пізнати любов Святого Духа. Це його прагнення походило з глибокого закорінення в Пресвятій Трійці.

Два роки пізніше отець Арнольд надає назву новому жіночому згромадженню: Служниці Святого Духа і відновлює своє посвячення Святому Духові, підтверджуючи цим центральну роль Божого Духа в Церкві.

Досвід віри підказує св. Арнольду, що Святий Дух є Батьком Любові; животворна і об’єднуюча любов Духа Святого є правдивим джерелом місії Церкви.

Наш Засновник мав величезне бажання, щоб любов Святого Духа була натхненням для інших. Він окреслив особливе покликання сестер таким чином: «щоб ми любили Святого Духа як Батька любові і Подателя всіх благодатей, щоб ми поклонялися Йому і прославляли Його та поширювали любов до Нього і Його культ в інших». Він навіть називає Святого Духа Батьком Згромадження.

В 1938 році були затверджені Конституції нашого Згромадження з офіційною назвою «Місійне Згромадження Служниць Святого Духа», тоді ця назва стала офіційно визнаною.