“МАРІЯ ЗБЕРІГАЛА У СЕРЦІ ♡”: РОЗДУМИ НА 3-ІЙ ТИЖДЕНЬ АДВЕНТУ

Gaudete – неділя радості!
Марія з радості прославляє Бога: «Величає душа моя Господа, і радіє дух мій у Богові, Спасителі моєму». Радіє, тому що знає, що Бог споглянув на неї, на її покору. Радіє, бо може виконати завдання, до якого покликав її Всемогутній. Вона зберігала Його слово у серці. Сила любові Марії проявляється в тихій, щоденній службі. А скільки в мені цієї радості з малих речей?

Сьогодні зустрічаємо в Євангелії Йоана Хрестителя. Він прийшов свідчити про Світло. Він вказує людям на Христа. Він є світлом нашого життя, бо розсвітлює темряву наших сердець. Сьогодні нам легше йти, бо Ісус вже не йде за нами (як за Йоаном), а перед нами, Він нам освітлює дорогу. Дозволь проникнути світлу Христа до твого серця, і побачиш як багато зможеш зробити.

Варто теж побачити як розвивається наше очікування під час Адвенту. Під час першого тижня в колекті (молитва в початковій частині Літургії) ми молились, щоб мали прагнення очікування на прихід Христа, тільки БАЖАННЯ. А другого тижня вже – щоб ОХОЧЕ ВИЙШЛИ назустріч Богу, а зараз: щоб БОГ СПОГЛЯНУВ, з якою вірою ми очікуємо Його приходу. І це питання: чи дійсно так переживаєш час Адвенту? Чи вже маєш таку віру? Чи очікуєш в такий спосіб?

Бо Бог вже давно чекає на Тебе. Бачити менше.

Текст: Яна Гутніцька, ілюстрація: Олександра Бабчинська.

Поділіться: