НОВІ ПОКЛИКАННЯ ДЛЯ МІСІЇ В УКРАЇНІ

15 січня в свято св.Арнольда Янссена Марія Люба та Людмила Кметь склали перші чернечі обітниці в Згромадженні Сестер Служниць Святого Духа. Ця подія відбулася в санктуарії Матері Божої Фатімської в с.Мацьківці, що поблизу Хмельницького. Протягом трьох з половиною років початкової формації дівчата розпізнавали своє покликання та навчалися і служили в Україні та Римі в Італії. Чернечі обітниці стали першим «Так» для Христа і Церкви. Тепер починається їхнє служіння в м.Хмельницькому в Україні.
На святкуванні були присутні рідні та друзі Людмили та Марії, всі сестри української провінції, парафіяни та гості. Ми були раді розділити святкування з братами францисканцями, з якими активно співпрацюємо в Мацьківцях та Борисполі, з отцями вербістами, з котрими ділимо спільну місійну харизму та служимо в с.Вербовець. Ми особливо раділи з присутності с.Хемми, провінційної настоятельки з Австрії та наших сестер з Румунії, які подолали далеку дорогу, щоб бути в цей важливий момент з нами. Під час проповіді о.Сергій Воронюк OFM Cap сказав, що вибір богопосвяченого життя в сучасному світі здається абсурдом, коли дві освіченні, гарні, талановиті дівчини вибирають такий спосіб життя. Але цей вибір є відповіддю на запрошення Бога, який приготував для кожного з нас особливу дорогу.
В цей важкий момент, який переживає Україна, нові покликання є знаком надії для цілої Церкви. Жертовність та відвага – це дві риси, які дозволяють нам перемагати ворога, що хоче забрати нам життя і майбутнє. Коли молоді особи вибирають Христа і хочуть служити ближнім в момент війни і смерті, це є конкретним вираженням їхньої відваги і жертовності. Молоді сестри будуть працювати в християнській школі та в парафії, навчатися теології в Інституті Богословських наук та служити в комунікації та праці з молоддю.
Як пише св.Павло в листі до Коринтян: «Хто скупо сіє, той скупо й жатиме, а хто сіє щедро, той щедро й жатиме!» Дякуємо Богу, за Його щедрість в нових покликаннях до нашого місійного Згромадження та просимо, щоб жертовність і відвага наших сестер Людмили та Марії принесли добрі плоди в їхньому житті та служінні.

С.Світлана Мацюк SSpS

 

 

 

 

Поділіться: