2-ИЙ ДЕНЬ. ДЕВ’ЯТНИЦЯ ДО СВЯТОГО ДУХА

Таємниця творіння.

Хто б із цього всього не пізнав, що Господня рука це вчинила?

Що в Нього в руці душа всього живого й дух кожного людського тіла? (Йов 12, 9-10)

Роздуми

Чи ти пригадуєш собі почуття, які ти мав, коли проходив через картинну галерею? Різноманітні кольори, стилі, техніки і теми запрошують нас думати про задум і почуття художника, який це створив.

Світ, який нас оточує, це історія про нашого Творця, яку ми можемо прочитати: сонце, яке повільно встає, коли ми ще спимо, для того, щоб нам не забракло світла. Місяць і зорі, які ми можемо споглядати ввечері, запрошують нас на кінці дня всі наші турботи з великою довірою віддати в руки Бога. Все творіння дуже тихо і непомітно розповідає нам про потаємні думки і почуття нашого Творця. І ми можемо здогадуватись і вірити, що Він все створив з великою любов’ю.

Нехай Святий Дух дарує нам благодать, щоб ми все більше вчилися розпізнавати Бога в творінні і турботливо ставилися до всього, що Він покликав до існування.

Молитва

Господи, Ти достойний похвали на кожному місці Твого творіння. Тому що Ти безкінечний, невидимий, незбагнений, вічний і незмінний Бог. Ти створив нас з нічого і після гріхопадіння Ти не пожалів Свого Сина, щоб нас спасти. Ти не перестаєш робити все, щоб привести нас до Царства Небесного, яке Ти приготував для нас. Ми дякуємо Тобі, Твоєму єдинородному Синові і Святому Духові за всі милості відомі і невідомі нам, за все вчинене нам добро. Амінь.

Поділіться: