ДЕВ’ЯТНИЦЯ ПЕРЕД ЗІСЛАННЯМ СВЯТОГО ДУХА – ДЕНЬ 3

Війна: доля жінки
Про цю жінку мені розповіли волонтери – дружина військового, матір двох дітей, вагітна третьою. Вона одна з тих, якій пощастило: її чоловік поранений, вона точно поки що не стане вдовою.
Андрій отримав важке поранення в бою на півдні України, чудом врятувався, коли його хвилею скинуло з танка. Коли прийшов до себе, зрозумів, що не відчуває однієї ноги, повзти не міг. Але його знайшли і вивезли з поля бою. Позаду вже декілька операцій, попереду ще очікує довга реабілітація.
Але він живий і це головне. Відколи пішов на війну, Ліля молилася за нього. Важко залишитися самій з двома маленькими дітьми, а третє ще навіть не народилося. Тільки в нічних кошмарах вона могла уявити своє немовля сиротою.
Ця жінка, хоча ніколи не тримала зброю в руках, є справжнім воїном, який бореться за цілу свою родину. Вона одна має бути сильною за них всіх. Щоденні обов’язки, постійна турбота про дітей та лікарняні поїздки до чоловіка. Життя не є простим, однак зараз легше, ніж тоді, коли він зібрався на війну і поїхав у невідоме. Тоді її постійним товаришем став страх, що він не повернеться. Єдиним променем надії була молитва і дитячі очі, які також чекали, коли приїде тато.
Її боротьба триває, боротьба за його здоров’я, за те, щоб він не тільки фізично, але й психічно повернувся з війни. Її ще чекають пологи і кропітка праця матері, яка виховує маленьких українців.
Молімося за Андрія і багатьох його поранених побратимів, які віддали своє життя за нашу Батьківщину. Нехай Святий Дух укріпить дух матерів, дружин і сестер, які їх підтримують і боряться за зцілення. Амінь.

Поділіться: