“ОДНА ПАРАФІЯ – ЦЕ БІЛЬШЕ СТА МІСЦЕВОСТЕЙ” – С. ВІКТОРІЯ ПРО МІСІЮ В АРГЕНТИНІ

Наша с. Вікторія Саркісян передає вітання з Аргентини. Вона уже третій рік на місіях, зараз знаходиться в області Сантьяґо дель Естеро, у місті Нуева Есперанца. Їхня дієцезія охоплює бідніший регіон країни.  Особливо там бракує священників. С. Вікторія у спільноті живе ще з двома монахинями. Нещодавно на її сторінці у фейсбуці зявилося кілька нових фото. Ми запитали, де були зроблені знимки. Виявляється, за ними ховається ціла історія. С. Вікторія розповіла про один день служіння на місії у Аргентині.

«Наша парафія має більше 100 каплиць, які знаходяться на відстані десятків кіломентрів одна від одної. Ми намагаємося відвідувати ці місцевості. Центр парафії знаходиться тут у місці, де ми живе наша спільнота.

Близько 90 км від центру парафії знаходиться місцевість la Manga. У обох місцевостях немає ні світла, ні води. Люди п‘ють річкову або дощову воду. Іноді хтось привозить собі воду, але це радше вийняток. Школа у цьому районі має світло від сонячних батарей.

Ці фото зроблені під час одного з виїздів. На фото можна побачити дорогу з кактусами – це дорога з la Manga до іншої спільноти Campo Grande. Ми поїхали з одною жінкою з la Manga до Campo Grande, що у перекладі означає «велике поле». Це наша парафіянка, яка прийняла нас на обід, у неї ми перебули час сієсти. Після обіду тут неможливо нічого робити, ніхто нікуди не їздить і не проводить зустрічей, адже надворі дуже жарко.

Після сієсти ми зустрілися з деякими жінками із цієї спільноти. Священик благословив місце, де почалося будівництво каплиці для Богородиці. Звідти ми поїхали до третьої спільноти las Delicias. Там ми мали Службу Божу і зустріч перед Миропомазанням та Першим Причастям для дорослих. Також ми обговорювали приготування до патронального свята Пресвятої Діви Марії, яке вони будуть мати у листопаді.

Ми повернулися додому о дев‘ятій вечора.

Наш Священик часто їздить на парафії, ми товаришуємо йому у таких виїздах.

Наша парафія – це більше ста місцевостей, це найбільша парафія, один великий район, який обслуговує лише один священик. Також наше Згромадження єдине, яке тут працює, інших сестер тут немає.» 

 

 

Поділіться: