НАША МІСІЯ- БУТИ З ЛЮДЬМИ

Наша місія SSpS – це бути з людьми й ділити з ними випробування, які трапляються в їхньому житті, мати відкрите серце і допомагати всюди, де це є можливим. Війна в Україні, яку ми всі переживаємо, є великим випробуванням, але, одночасно, це є час великої співпраці й зусиль для підтримки і добра людей.
На початку січня цього року волонтери з Польщі, о. Мацєй Зємбєц CSsR, Тимотеуш Восько і Матеуш Рибак, привезли в провінційний дім Сестер Служниць Святого Духа у м.Бориспіль гуманітарну допомогу. Сестри Тетяна Богославець і Марія Слєзяк з привезених продуктів приготували більше 80 пакунків для старших та потребуючих людей. О. Олександр Литвинюк OFM Conv з с. Марією Мартою Пшивара відвезли цю допомогу в с.Кам’яну Яругу, що на Харківщині, разом з двома генераторами, які також привезли ці волонтерами. За допомогою місцевого подружжя Анюти і Олега ми порозвозили по домівках потребуючих людей більше 30 продуктових наборів. Завдяки співпраці з сільським головою ми отримали список людей, які найбільше потребують допомоги – переселенців, багатодітних і людей з інвалідністю, яких ми змогли відвідати і допомогти їм. На жаль, в цьому селі навесні під час військових дій було вбито двох чоловіків. Ми були раді допомогти молодій вдові одного з них, яка залишилася з трьома дітьми.
Нехай Господь щедро винагородить всіх людей, котрі діляться з потребуючими. Мешканці Харківщини дуже вдячні за отриману допомогу, яка стала підтримкою в цей важкий час, коли багато хто втратив роботу з причини обстрілів та тотальної руйнації. Триваємо в молитві про мир і про Божий захист від зла, яке хоче знищити свободу і вільність людей.

Поділіться: